Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 48 Ürün
Okul sıralarınızı hepenuygun.com'un dayanıklı, kaymaz ve leke tutmaz sıra örtüleriyle renklendirin. Daha hijyenik ve rengarenk sınıflar için okul sıra örtüsünde en uygun fiyatlar hepenuygun.com'da. Okul Sıra Örtüsü n11

Okul sıra örtüsü sınıflarda hijyenik bir ortam sağlamak ve sınıfı renklendirmek amacıyla öğretmenlerimiz tarafından tercih edilmektedir. hepenuygun.com olarak bizlerde öğretmenlerimize sıra örtüsü dikimi konusunda en uygun fiyatlarla yardımcı olmaya gayret göstermekteyiz.

Okul sıra örtülerinde iki tip kumaş kullanmaktayız. Birincisi klasik sıra örtüsü kumaşı olarak adlandırılan raşel kumaştır. Klasik sıra örtülerimizin tamamı en kaliteli raşel kumaştan üretilmektedir. Raşel kumaştan üretim yaptığımız sıra örtüleri fiyat olarak daha makul olup en çok tercih edilen sıra örtüleridir.
İkinci kumaş türümüz ise duck kumaş olarak bilinen pamuklu kumaştır. Duck İngilizce ördek demektir. Ördeğin salgıladığı bir sıvı sayesinde tüyleri  su geçirmemektedir. Bu kumaş da adını su geçirmeme özelliğinden dolayı ordan almaktadır. Anlaşılacağı üzere pamuklu kumaşımızın sıvı geçirmeme özelliği bulunmaktadır. Fiyat olarak raşel kumaşa göre daha pahalı olmakla birlikte daha dayanıklı ve daha kalındır.

hepenuygun.com olarak bizler her iki kumaş türünde sıra örtüsü üretimi yaparken %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Sıra örtüsü dikiminde öğrencilerin kullanacağı durumu dikkate alınarak titiz davranılmakta ve sağlam olmasına özen gösterilmektedir. Sıra örtülerimizde bizden kaynaklı hatalarda birebir değişim yapılmakta ve ürünlerimizin arkasında durmaktayız.

Sıra örtüsü imalat yerimiz Konya olup tüm Türkiye'ye gönderim yapmaktayız.

Ödeme şekli olarak kredi kartı, havale ve kapıda ödeme seçeneklerimizden birisi tercih edilebilmektedir.

Sıra örtüsü ürünlerimiz faturalı ve garantili olup 100 TL üzeri ücretsiz kargo imkanımız mevcuttur.

Sıra örtüsü konusunda siz değerli müşterilerimizin olumlu ve olumsuz dönütleri bizim için çok önemli olup sonraki çalışmalarımızda bize yol göstericidir. Bundan dolayı sıra örtülerimizle ilgili tüm soru ve sorunlarınızda bizimle iletişim kurmanızdan mutluluk duyarız.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?