• Plise Perde - Cam Balkon Perdesi (Karartma Serisi)
  • Plise Perde - Cam Balkon Perdesi (Karartma Serisi)
  • Plise Perde - Cam Balkon Perdesi (Karartma Serisi)
Plise Perde - Cam Balkon Perdesi (Karartma Serisi)
Ürün Kodu : PP007       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  hepenuygun
189.90 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : (2 % İndirim)
Renk
BeyazKrem
En x Boy Tam Ölçü
-
+

Fiyatlandırma

Belirtilen fiyat 1 metrekare fiyatıdır. 1 metrekare altındaki tüm ölçüler 1 metrekare olarak fiyatlandırılır.


Mesela örnek verecek olursak; ölçünüzün eni 80 cm, boyu 160 cm. Bu iki ölçüyü çarparak metrekare cinsinden ölçüyü bulursunuz.  0,80 x 1,6 = 1,28 m² yapar. Satın alırken 1.3 m² ölçüyü seçerek satın alırsınız. İlgili bölüme de tam ölçünüzü girerek sipariş oluşturursunuz.

Açılır Kanat Sayısı 

Plise perdeyi satın alırken cam balkonlardaki açılır kanat sayısının belirtilmesi gerekmektedir. Çünkü açılır kanatlarda kullanılacak plise perde profilleri açılır kanatların daha rahat açılması için biraz daha kısa yapılmaktadır. Bu yüzden sipariş verirken açılır kanat sayısının da doğru olarak girilmesi gerekmektedir.


Ürün Özellikleri

Özel tekstil polyester nano kumaştan üretilen plise perdeler, kir ve su tutmaz, alev almaz özelliktedir. Üst üste gelen pliseleri özel makineler ile katlanır. Cam balkon perdesi olarak üretilen kumaşlar 14 mm genişliğinde olup tüm cam balkon sistemlerinde ve pvc pencerelerde kullanıma uygundur. Max ölçüler genişlik 100 cm, yükseklik 250 cm olabilmektedir. Daha geniş ölçüler için lütfen iletişime geçiniz.


Çeşitleri

Kumaş görünümleri olarak kartelamızda 6 ayrı kategoride 32 farklı desen ve renk bulunmaktadır. Plise perdeler 14 mm olarak üretilirler.


Temizleme

Üretildiği nano teknolojisi ile özel kaplamalı polyester kumaş kir ve su tutmaz özelliktedir. Uzun yıllar temizlik gerektirmeden kullanılabilir. Perde ömrünü uzatmak açısından 2-3 ayda bir nemli bir sünger veya bez ile bastırmadan silme işlemi yapılabilir.


Mekanizma

Mekanizma kontrol seçeneğini çift yönlü olup yukarıdan aşağı ya da aşağıdan yukarı çekilerek kapatılabilir. Plise perdeleri camın üzerinde istediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz. Cam balkon perdesi kullanımlarında her kanada ayrı perde yapılır ve her mekanizma birbirinden bağımsız çalışır. Raylar, portray ve tutamaçlar alüminyum olarak üretilir.


Montaj Aparatları

Ürün montajı çok kolaydır. Ürünle birlikte yapıştırıcı solüsyon gönderilmektedir. Bu solüsyon camın üst ve alt kısmına sürülür. Perde ile birlikte gönderilen profiller yapıştırılır. Herkes rahatlıkla montajını yapabilir.


Ürün Görsel Özellikleri

Ürünlere ait fotoğraf çekimleri stüdyo ortamında hazırlanmıştır. Son derece profesyonel çekimler ve renderlar alınmasına rağmen değişik özelliklerdeki bilgisayar, tablet, notebook, cep telefonu v.b. ile yapılan görüntülemelerde perde renk veya kumaş dokusu algılamalarında sapmalar olabilir. Renk tonu hakkında tereddüttünüz varsa müşteri temsilcinizden bilgi alınız.


Ölçü Seçilirken Dikkat Edilecek Hususlar

Sipariş verdiğiniz ölçü perdenin bitmiş ölçüsüdür. Ölçümleme işlemi son derece hassastır. Ölçü alırken içten içe iki fitil arası en, camın başlangıç noktasından bitiş noktası arası ölçülür. Ölçü alma ile ilgili tüm yönergeleri izleyerek doğru bir şekilde ölçüyü alabilir ya da bu konuda müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

Plise Perde Montajı Nasıl Yapılır?


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
Plise PerdeCam Balkon Perdesi
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?